منو
X

تصویر
تافگه محمدی
فوق تخصص چشم پزشکی
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
100%

دقت

0%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

40%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر تافگه محمدی، متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص شبکیه و لیزر هستم به شماره نظام پزشکی ۹۵۴۷۷٫ از سوابق تحصیلی خود می توانم به گذراندن دوره ی پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی سنندج، اخذ دکترا تخصصی چشم پزشکی (افتالمولوژی) از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و اخذ فلوشیپ فوق تخصصی شبکیه (ویتره و رتین) از دانشگاه علوم پزشکی ایران اشاره کنم. بعد از فارغ التحصیلی در مراکز درمانی مختلفی به فعالیت پرداختم، از جمله مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، بیمارستان حضرت رسول (ص)، بیمارستان امام زمان (عج)، بیمارستان صدر، بیمارستان الزهرا (س) و مرکز چشم پزشکی هلال احمر در تهران.
قابل ذکر می باشد که وظیفه ی من به عنوان یک متخصص و فوق تخصص چشم پزشکی شامل ارزیابی دقیق وضعیت بینایی و چشم افراد به وسیله تجهزات چشم پزشکی و از طریق آزمایش های تخصصی چشم، تشخیص بیماری های چشم و در نهایت معالجه این بیماری ها با کمک جدیدترین و مناسب ترین متدهای درمانی (دارویی، جراحی) می شود.
افراد بسیاری روزانه نزد من مراجعه می کنند که با اختلالاتی در وضعیت دید و تغییراتی در ظاهر چشم و پلک خود مواجه هستند، که بعد از بررسی و معاینه های اولیه، بیماری شان تشخیص داده شده و سریعا جهت درمان آنها اقدام می شود. بیشتر علائمی که در افراد مبتلا به بیماری های چشمی دیده می شود شامل: تاری دید، دو بینی، حساسیت به نور یا فتو فوبیا، خستگی چشم، نقاط کور در میدان بینایی، هاله بینی، وجود جرقه های نور در میدان دید، مشکلات دید در شب، احساس جسم خارجی در چشم، سوزش چشم، قرمزی و التهاب چشم، اشک ریزش، خروج چرک از چشم، چشم درد، ورم و قرمزی پلک، پوسته پوسته شدن پلک و یا گوشه چشم ها، کدر شدن مردمک ها، … می شود.
در صورتی که شما نیز با این قبیل علائم مواجه می شوید بهتر است در اولین فرصت با یک چشم پزشک در ارتباط باشید، من نیز هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه و انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز در خدمت شما عزیزان می باشم.
آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد به این شرح می باشد:
– جراحی فیکو (جهت درمان آب مروارید)
– جراحی DCR (به منظور باز کردن کانال اشکی)
– درمان آب سیاه (گلوکوم)
– جراحی لازک، لیزیک و فمتولیزیک
– جراحی ویترکتومی (برای درمان اختلالات شبکیه و زجاجیه چشم)
– تزریق سلیکون و تخلیه آن (جهت درمان جداشدگی شبکیه)
– تزریق آواستین (برای درمان بیماری های شبکیه ناشی از دیابت)
– جراحی اسکرال باکلینگ (روشی مناسب جهت درمان جداشدگی شبکیه و پارگی شبکیه)
– کنترل و بهبود تباهی لکه زرد (دژنراسیون ماکولا)
– درمان تورم شبکیه
– جراحی و درمان خونریزی شبکیه
– و…
هموطنان عزیز می توانند در صورت نیاز به ارتباط با من به هر یک از مراکز درمانی که در ابتدا نام برده شد مراجعه داشته باشند، لطفا پیش از مراجعه از برنامه ی کاری من در این مراکز اطلاع پیدا کنید. هدف من حفظ سلامت چشم شما مردم عزیز می باشد.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، بیمارستان حضرت رسول (ص)، بیمارستان امام زمان (عج)، بیمارستان صدر، بیمارستان الزهرا (س)، مرکز چشم پزشکی هلال احمر
 • تجارب / مهارت ها کسب عنوان دستیار نمونه در سال 1389 از مرکز آموزشی پزشکی الزهرا؛ کسب رتبه دوم میان فارغ التحصیلان پزشکی عمومی سال 1375 در سنندج؛ مشارکت در طرح تحقیقاتی (اثرات سفوررکسیم اینتراکامرال بعد از جراحی کاتاراکت برروی سلول های اندوتلیال قرنیه)، و...
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • رشته تحصیلی شبکیه (ویتره و رتین)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص
 • کلمات کلیدی دکتر تافگه محمدی چشم پزشک، دکتر تافگه محمدی متخصص افتالمولوژی، دکتر تافگه محمدی متخصص چشم، دکتر تافگه محمدی جراح چشم، دکتر تافگه محمدی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر تافگه محمدی فوق تخصص قرنیه، دکتر تافگه محمدی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر تافگه محمدی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر تافگه محمدی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
 • فوق تخصص شبکیه
تصویر
تافگه محمدی
فوق تخصص چشم پزشکی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر