منو
X

تصویر
علیرضا خوبیاری
متخصص بینایی سنجی
(7)
آمار این متخصص
(7) رای
70%

دقت

100%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

20%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده علیرضا خوبیاری، کارشناس بینایی سنجی (اپتومتری) هستم. تا کنون خدمات متعدد پیشگیری و تشخیصی را در این زمینه ارائه کرده ام و در درمانگاه ها و مراکز بینایی سنجی متعددی فعالیت کرده ام، در حال حاضر نیز در مرکز بینایی سنجی و عینک آرادید واقع شده در شیراز فعالیت می کنم.
هدف من از ابتدای فعالیت تا به امروز مراقبت و حفظ سلامت بینایی افراد بوده است از این رو همیشه بهترین خدمات مراقبتی و تشخیصی را ارائه کرده ام. افرادی که متوجه هر گونه نارسایی و اختلال در بینایی خود می شوند می توانند برای معاینه و بررسی های اولیه با من در ارتباط باشند.
آنچه وظیفه ی من محسوب می شود شامل بررسی نارسایی های بینایی، انجام تست های مخصوص بینایی سنجی، تجویز عینک و درمان غیر جراحی برخی از آسیب های چشمی می شود. در مواردی هم که فرد مراجعه کننده به بیماری چشم مبتلا باشد او را به یک متخصص و جراح چشم (افتالمولوژیست) ارجاع می دهم.
در این قسمت به شرح خدماتی که ارائه می کنم می پردازم: بررسی نارسایی های بینایی در بزرگسالان و کودکان، رفع خطاهای انکساری با تجویز وسایل کمک بینایی (عینک/ لنز)، تعیین شماره عینک، سنجش میدان بینایی، دید رنگ و دید بُعد، ارائه ی ورزش های چشمی جهت درمان اختلالات حرکتی چشم، درمان غیر جراحی آمبلیوپی یا تنبلی چشم، انجام تست های بینایی به منظور استخدام، امور نظامی و دریافت گواهینامه رانندگی، انجام تست های ویژه ی بینایی سنجی مانند بیومتری، پاکیمتری و اکو اسکن، انجام تست های غربالگری، انجام تست های تشخیصی بیماری های بخش قدامی چشم، و غیره.
هم اکنون بعد از چند سال فعالیت، و کسب تجربه و مهارت لازم در این زمینه در خدمت شما عزیزان هموطن می باشم. در صورت نیاز به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم همانند آنچه نام برده شد می توانید به آدرس درج شده مراجعه داشته باشید.
همانطور که در ابتدا اشاره شد در حال حاضر روزهایی را در مرکز بینایی سنجی و عینک آرادید حضور داشته و در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشم. برنامه ی کاری من روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ می باشد.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن مرکز که در کادر مربوط به اطلاعات تماس ثبت شده است، اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک مرکز بینایی سنجی و عینک آرادید شیراز
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی بینایی سنجی (اپتومتری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
  • کلمات کلیدی علیرضا خوبیاری چشم پزشک، علیرضا خوبیاری متخصص افتالمولوژی، علیرضا خوبیاری متخصص چشم، علیرضا خوبیاری جراح چشم، علیرضا خوبیاری فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، علیرضا خوبیاری فوق تخصص قرنیه، علیرضا خوبیاری فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، علیرضا خوبیاری فوق تخصص پاتولوژی چشم، علیرضا خوبیاری فوق تخصص شبکیه، علیرضا خوبیاری متخصص بینایی سنجی، علیرضا خوبیاری اپتومتریست
تخصص ها
  • متخصص چشم
تصویر
علیرضا خوبیاری
متخصص بینایی سنجی
(7)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر