منو
X

تصویر
کامیار جهانشاهی
متخصص جراحی چشم
(5)
آمار این متخصص
(5) رای
90%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

40%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر کامیار جهانشاهی، متخصص و جراح بیماری های چشمی هستم. تا به امروز خدمات متعددی اعم از پیشگیری، تشخیص و درمان را در این زمینه ارائه کرده ام و تجربه ی همکاری با کلینیک ها و بیمارستان های مختلفی را دارم. از جمله بیمارستان سبلان در اردبیل که تا به امروز فعالیت من در این بیمارستان ادامه داشته است.
در این بخش به شرح وظایف خود به عنوان یک متخصص و جراح چشم می پردازم بدین معنی که متخصصین این شاخه از پزشکی وظیفه ی گرفتن شرح حالی از بیمار، معاینه و ارزیابی های لازم (بالینی، آزمایش ها و تست های مخصوص)، تشخیص بیماری، و در نهایت به کارگیری مناسب ترین روش درمانی را بر عهده دارند، درمان ها هم بسته به نوع بیماری می تواند با کمک دارو و جراحی صورت بگیرد. چشم هر فردی می تواند با آسیب ها و بیماری های مختلفی مواجه شود، بیماری هایی که هم می تواند روی ظاهر و هم عملکرد چشم فرد تأثیر بگذارد. برخی از بیماری های چشمی عمومی بوده و تشخیص و درمان آن بر عهده چشم پزشکان و برخی دیگر تخصصی تر بوده و بخش های قرنیه، صلبیه، شبکیه، و دیگر قسمت های چشم را درگیر می کند که تشخیص و درمان این نوع بیماری ها را فوق تخصصان چشم پزشکی (فوق تخصص قرنیه، فوق تخصص شبکیه، فوق تخصص تروما، فوق تخصص گلوکوم، و…) بر عهده دارند.
اما آنچه بر عهده ی ما چشم پزشکان است تشخیص و درمان بیماری هایی هم چون: آب مروارید، انحراف چشم، تنبلی چشم، عیوب انکساری، پیر چشمی، خشکی چشم، ناخنک، انسداد مجاری اشکی، عفونت، آلرژی های چشمی، بیماری های پلک (گل مژه، برآمدگی، التهاب، درون چرخش، برون چرخش)، تبخال چشم، شب کوری، و… می باشد. عزیزانی که متوجه هر نوع علائم و تغییراتی در ظاهر و عملکرد چشم خود می شوند، بهتر است جهت بررسی بیشتر نزد یک چشم پزشک مراجعه داشته باشند.
من نیز هم اکنون پس از چند سال فعالیت در خدمت شما بیماران گرامی می باشم، شما می توانید برای ارتباط با من هم به مطب شخصی و هم بیمارستان سبلان مراجعه داشته باشید. برنامه ی کاری من در مطب شنبه تا دوشنبه در دو نوبت صبح و عصر، و در بیمارستان سبلان شنبه و دوشنبه صبح ها می باشد. لطفا برای اطلاع دقیق از ساعات کاری من با شماره تلفن موجود در این پروفایل تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک بیمارستان سبلان اردبیل
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی چشم پزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر جهانشاهی چشم پزشک، دکتر کامیار جهانشاهی متخصص افتالمولوژی، دکتر کامیار جهانشاهی متخصص چشم، دکتر کامیار جهانشاهی جراح چشم، دکتر کامیار جهانشاهی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر کامیار جهانشاهی فوق تخصص قرنیه، دکتر کامیار جهانشاهی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر کامیار جهانشاهی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر کامیار جهانشاهی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
تصویر
کامیار جهانشاهی
متخصص جراحی چشم
(5)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر