منو
X

تصویر
وحید عبدالرحیمی
فوق تخصص چشم پزشکی
(7)
آمار این متخصص
(7) رای
70%

دقت

20%

مفید بودن

50%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

20%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر وحید عبدالرحیمی هستم، متخصص چشم پزشکی و دارای فوق تخصص در زمینه ی جراحی شبیکه و لیزر. تا کنون به عنوان یک متخصص و فوق تخصص چشم پزشکی خدمات پیشگیری، تشخیص و درمانی بی شماری را ارائه کرده ام و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم. هم چنین سابقه ی همکاری با مراکز درمانی مختلفی را دارم، در این بین می توانم به بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد در ورامین اشاره کنم، که همچنان فعالیت من در این بیمارستان ادامه دارد.
قابل توجه همطونان عزیز حیطه ی اصلی فعالیت من شامل تشخیص و درمان بیماری های چشم و به طور تخصصی بیماری های بخش خلفی (شبکیه) چشم می شود، در این قسمت به شرح خدماتی که ارائه می کنم می پردازم از جمله درمان عیوب انکساری با تجویز وسایل کمک بینایی و لیزر، جراحی لیزیک، لازک، پی آر کی، جراحی کارگذاری لنزهای تماسی، بررسی و درمان خشکی چشم، جراحی فیکو، درمان شب کوری، کنترل فشار چشم، جراحی انسداد مجرای اشکی، جراحی ناخنک یا زائده ی چشم، درمان عفونت ها و آلرژی های چشمی، و به طور تخصصی جراحی و درمان پارگی شبکیه، خونریزی شبکیه، التهاب شبکیه، انسداد عروق شبکیه، جداشدگی شبکیه، غشای اریپتینال، تباهی لکه زرد، رتینوپاتی دیابتی، و غیره.
تا به امروز افرد بسیاری نزد من مراجعه داشته اند که به این آسیب ها و بیماری ها مبتلا بوده اند اما خوشبختانه بعد از تشخیص و درمان به موقع بیماری شان برطرف و بهبود پیدا کرده اند.
افرادی که با هر گونه اختلال در دید و تغییر در وضعیت ظاهری چشم و پلک خود مواجه هستند می توانند جهت معاینه و درمان با من در ارتباط باشند، این اختلالات با توجه به نوع بیماری که به آن مبتلا هستید می تواند به اشکال مختلفی مانند تاری دید، دو بینی، حساسیت به نور، مشکلات دید در شب، مشکلات تطبیق دید از محیط تاریک به روشن، ایجاد لکه های تیره، جرقه های نور، سایه، … در میدان دید، هاله بینی، ایجاد نقاط کور در میدان بینایی، اشک ریزش، خشکی چشم، خستگی چشم ها، ورم و قرمزی پلک ها، قرمزی چشم، خارش، چشم درد، خروج چرک از چشم، پوسته پوسته شدن مژه ها، پلک و گوشه ی چشم ها، تغییر رنگ مردمک ها، و… بروز کند.
در حال حاضر بعد از چند سال فعالیت تخصصی در خدمت شما عزیزان می باشم، همانطور که در ایتدا اشاره شد در حال حاضر در بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد در ورامین فعالیت می کنم، برای ارتباط با من می توانید به این بیمارستان مراجعه داشته باشید، و برای اطلاع از برنامه ی کاری من با شماره تلفن بیمارستان که در این صفحه درج شده است تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی شبکیه (ویتره و رتین)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص
 • کلمات کلیدی دکتر وحید عبدالرحیمی چشم پزشک، دکتر وحید عبدالرحیمی متخصص افتالمولوژی، دکتر وحید عبدالرحیمی متخصص چشم، دکتر وحید عبدالرحیمی جراح چشم، دکتر وحید عبدالرحیمی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر وحید عبدالرحیمی فوق تخصص قرنیه، دکتر وحید عبدالرحیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر وحید عبدالرحیمی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر وحید عبدالرحیمی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
 • فوق تخصص شبکیه
تصویر
وحید عبدالرحیمی
فوق تخصص چشم پزشکی
(7)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر