منو
X

تصویر
نادر دهقانی
متخصص جراحی چشم
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
100%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

40%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر نادر دهقانی هستم، متخصص چشم پزشکی و دارای سابقه ی چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه. تا به امروز خدمات متعددی را در این حیطه به مردم کشورم ارائه کرده و تجربه ی انجام جراحی های بسیاری را دارم، جراحی هایی که با توجه با دانش روز دنیا انجام شده و سلامت و بهبودی بیماران عزیز را به همراه داشته است.
چشم انسان در معرض ابتلا به بیماری ها و آسیب های بسیاری قرار دارد، هر یک از این بیماری ها و آسیب ها به طریقی روی ظاهر چشم و بینایی افراد تأثیر می گذارد. وظیفه ی چشم پزشک تشخیص و درمان این بیماری ها با کمک روش های دارویی و جراحی می باشد. البته در این بین بیماری هایی نیز هستند که تشخیص و درمان آنها بر عهده ی چشم پزشکی است که دوره ی فوق تخصصی را نیز گذرانده باشد، بیماری هایی مانند سرطان و تومورهای چشم، بیماری های قرنیه و خارج چشمی، بیماری های شبکیه، و غیره.
از میان بیماری های شایع چشم، پلک و مجاری اشکی که چشم پزشکان توانایی تشخیص و درمان آنها را دارند می توان به بیماری آب مروارید، آب سیاه، انسداد و عفونت مجرای اشکی، عیوب انکساری (دور بینی، نزدیک بینی، آستیگماتیسم)، گل مژه، برآمدگی پلک (شالازیون)، التهاب پلک (بلفاریت)، تنبلی چشم کودکان، التهاب ملتحمه چشم (کنژنکتیویت)، حساسیت های چشمی، عفونت چشم، ناخنک (زائده ی چشم)، خشکی چشم، و… اشاره کرد.
من نیز به عنوان یک متخصص و جراح چشم با سابقه ی چند سال فعالیت در این حیطه، در زمینه ی تشخیص و درمان بیماری ها و آسیب های مطرح شده دارای تخصص و مهارت می باشم، و تا به امروز افراد بسیاری را که با این بیماری ها مواجه بوده اند درمان کرده ام.
افرادی که با هر گونه اختلال در بینایی (کاهش کیفیت تصاویر، تاری دید، تغییر طیف رنگ ها، دو بینی، حساسیت به نور، مشاهده ی جرقه های نور، لکه های تیره، هاله های نور، … در میدان دید، وجود نقاط کور در میدان بینایی، …) و تغییراتی در ظاهر چشم (قرمزی، اشک ریزش، تغییر رنگ مردمک ها، ورم پلک ها، تغییر حالت مژه ها، التهاب چشم، …) خود مواجه هستند می توانند جهت معاینه و مداوا با من در ارتباط باشند.
در حال حاضر با بیمارستان استاد مطهری در جهرم همکاری می کنم، و در کنار دیگر پزشکان مجرب و متخصص این بیمارستان در خدمت بیماران عزیز می باشم. شما می توانید برای ارتباط با من به این بیمارستان مراجعه داشته باشید. شماره تلفن بیمارستان در این صفحه ثبت شده برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق این شماره اقدام کنید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک بیمارستان استاد مطهری جهرم
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی چشم پزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر دهقانی چشم پزشک، دکتر نادر دهقانی متخصص افتالمولوژی، دکتر نادر دهقانی متخصص چشم، دکتر نادر دهقانی جراح چشم، دکتر نادر دهقانی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر نادر دهقانی فوق تخصص قرنیه، دکتر نادر دهقانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر نادر دهقانی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر نادر دهقانی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
تصویر
نادر دهقانی
متخصص جراحی چشم
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر