منو
X

تصویر
خدایار گلابچی گیلانی
متخصص چشم پزشکی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر خدایار گلابچی گیلانی هستم، متخصص و جراح چشم. تا کنون خدمات متعددی را در این حیطه به مردم کشورم ارائه کرده و تجربه ی انجام جراحی های بسیاری را دارم، جراحی هایی که با توجه با دانش روز دنیا انجام شده و سلامت و بهبودی بیماران عزیز را به همراه داشته است. هم چنین سابقه ی فعالیت در مراکز درمانی مختلفی را دارم، در این بین می توانم به بیمارستان سیدالشهدا (واقع در فارسان) اشاره کنم، که تا به امروز فعالیت من در این بیمارستان ادامه داشته است.
اما وظیفه ی من به عنوان یک متخصص چشم پزشکی شامل بررسی و معاینه ی دقیق بینایی و چشم افراد مراجعه کننده، تشخیص بیماری ای که به آن مبتلا هستند و به کارگیری مناسب ترین روش درمانی جهت رفع بیماری و بهبود وضعیت دید و چشم آنها می باشد. روش درمانی نیز با توجه به نوع بیماری می تواند دارویی و یا جراحی باشد. رده بیماری های چشم بسیار است، از میان شایع ترین بیماری هایی که توانایی تشخیص و درمان آنها را دارم می توانم به آب مروارید (کاتاراکت)، انسداد مجرای اشکی، گل مژه، ناخنک چشم، آب سیاه (گلوکوم)، دور بینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم به عنوان عیوب انکساری، پیر چشمی، تنبلی چشم در کودکان (آمبلیوپی)، خشکی چشم، آلرژی های چشم، عفونت های چشمی، التهاب ملتحمه چشم (کنژنکتیویت)، التهاب پلک (بلفاریت)، برآمدگی پلک (شالازیون)، تبخال چشم، شب کوری، و… اشاره کنم.
هر یک از این بیماری ها می تواند بینایی و چشم (از نظر ظاهری) افراد را درگیر کند، از این رو بهتر است افرادی که با تغییرات و اختلالاتی در دید و چشم خود مواجه می شوند برای معاینه و بررسی دقیق تر با یک متخصص و جراح چشم در ارتباط باشند. شما می توانید با من نیز در ارتباط باشید، هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در خدمت شما هموطنان گرامی می باشم.
همانطور که در ابتدا اشاره شد، هم اکنون روزهایی را در بیمارستان سیدالشهدا حضور داشته و در کنار دیگر همکاران با تجربه و متخصص آماده ی پذیرش و ویزیت مراجعه کنندگان عزیز می باشم. لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری من با شماره تلفن مربوط به بیمارستان که در این صفحه درج شده است تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک بیمارستان سیدالشهدا فارسان
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی چشم پزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر خدایار گلابچی گیلانی چشم پزشک، دکتر خدایار گلابچی گیلانی متخصص افتالمولوژی، دکتر خدایار گلابچی گیلانی متخصص چشم، دکتر خدایار گلابچی گیلانی جراح چشم، دکتر خدایار گلابچی گیلانی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر خدایار گلابچی گیلانی فوق تخصص قرنیه، دکتر خدایار گلابچی گیلانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر خدایار گلابچی گیلانی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر خدایار گلابچی گیلانی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
تصویر
خدایار گلابچی گیلانی
متخصص چشم پزشکی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر