منو
X

تصویر
ام البنین سعادتی
متخصص بینایی سنجی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من ام البنین سعادتی، کارشناس بینایی سنجی هستم، و دارای سابقه ی چند سال فعالیت حرفه ای در این زمینه.
من نیز مانند دیگر فارغ التحصیلان این رشته با آناتومی و فیزیولوژی چشم، اورژانس های چشمی، داروها، میکروب ها، علائم و نشانه های چشمی، … آشنایی داشته و قادر به ارائه ی خدمات مراقبتی و تشخیصی می باشم. البته در مورد برخی از اختلالات و نارسایی های چشمی و بینایی راهکارهای درمانی از نوع غیر دارویی و غیر جراحی را نیز ارائه می کنم.
قابل ذکر می باشد که در مواقعی احتمال داده شود، فرد مراجعه کننده مبتلا به بیماری های چشم و پلک است برای بررسی های دقیق و درمان به یک چشم پزشک معرفی می شود.
افرادی که از اختلالات و تغییراتی در وضعیت بینایی و ظاهری چشم خود رنج می برند می توانند برای معاینه های اولیه نزد من مراجعه داشته باشند. در حال حاضر روزهایی را در مطب حضور داشته، و در خدمت شهروندان محترم می باشم.
زمینه ی اصلی فعالیت های من که شما می توانید از آن بهره مند شوید به این شرح می باشد: معاینه کامل چشم، سنجش میدان بینایی، بررسی دید رنگ، سنجش عمق بینایی، تشخیص و رفع خطاهای انکساری مانند دوربینی، نزدیک بینی، پیر چشمی و آستیگماتیسم، کنترل و درمان تنبلی چشم در کودکان، تجویز وسایل کمک بینایی (عینک، لنزهای طبی و رنگی)، درمان انحراف غیر فلجی چشم با روش غیر جراحی، ارائه ی تمرین های ارتوپتیک، ارتقا مهارت های بینایی، انجام معاینه های بینایی و صدور گزارش، درمان سردردهای چشمی، و غیره.
شما می توانید در صورت نیاز به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده، به مطب مراجعه داشته باشید.
راه های ارتباطی با من در این صفحه درج شده، لطفا برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل فرمایید. هدف من مراقبت از سلامت بینایی شما عزیزان می باشد، با من در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی بینایی سنجی (اپتومتری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی کارشناسی
  • کلمات کلیدی ام البنین سعادتی چشم پزشک، ام البنین سعادتی متخصص افتالمولوژی، ام البنین سعادتی متخصص چشم، ام البنین سعادتی جراح چشم، ام البنین سعادتی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، ام البنین سعادتی فوق تخصص قرنیه، ام البنین سعادتی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، ام البنین سعادتی فوق تخصص پاتولوژی چشم، ام البنین سعادتی فوق تخصص شبکیه، ام البنین سعادتی متخصص بینایی سنجی، ام البنین سعادتی اپتومتریست
تخصص ها
  • متخصص چشم
تصویر
ام البنین سعادتی
متخصص بینایی سنجی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر