منو
X

تصویر
امید باقرزاده
متخصص چشم پزشکی
(5)
آمار این متخصص
(5) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر امید باقرزاده، متخصص و جراح چشم هستم. بعد از اتمام دوره ی تخصصی چشم پزشکی فعالیت خود را به عنوان یک متخصص آغاز کرده و تا به امروز خدمات بسیاری را در این زمینه به مردم کشورم عرضه کرده ام و در مراکز درمانی مختلفی فعالیت داشته ام، از جمله درمانگاه رسول اکرم (ص) وابسته به بیمارستان سجادیه (واقع شده در تربت جام)، که تا کنون فعالیت من در این درمانگاه ادامه داشته است.
چشم انسان در معرض ابتلا به بیماری ها و آسیب های بسیاری قرار دارد، هر یک از این بیماری ها و آسیب ها به طریقی روی ظاهر چشم و بینایی افراد تأثیر می گذارد. در میان این بیماری ها بخشی از آنها قسمت قرنیه، شبکیه، حدقه چشم، …. را درگیر می کند و برخی دیگر جزو خدمات زیبایی چشم و پلک محسوب می شوند که در هر صورت فرد باید به پزشک مربوطه در این زمینه ها مراجعه داشته باشد.
فوق تخصص قرنیه، فوق تخصص شبکیه، فوق تخصص اربیت، فوق تخصص جراحی پلاستیک و انحراف چشم، و غیره جزو فلوشیپ های رشته ی چشم پزشکی محسوب می شوند و پزشکی که این دوره ها را گذرانده باشد، در حیطه ی تشخیص و درمان بیماری های قسمت قرنیه و خارج چشم، شبکیه، حدقه ی چشم، سرطان های چشمی، انحراف چشم، افتادگی و چین و چروک پلک، … مهارت کسب می کند.
اما آنچه در حیطه ی فعالیت چشم پزشکان قرار می گیرد شامل ارائه ی خدماتی مانند تعیین شماره چشم، تجویز عینک و لنزهای مختلف طبی و رنگی، جراحی فیکو، جراحی لیزیک و لازک، رفع دور بینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم، درمان پیر چشمی، جراحی و درمان بیماری های پلک (گل مژه، برآمدگی، التهاب)، بررسی و درمان خشکی چشم، جراحی انسداد مجرای اشکی، جراحی آب سیاه، درمان عفونت و حساسیت های چشمی، درمان تنبلی چشم کودکان، درمان التهاب ملتحمه چشم، ترمیم ناخنک چشم، و… می شود.
من نیز به عنوان یک چشم پزشک در زمینه ی آنچه مطرح شد دارای تخصص و مهارت می باشم، و تا به امروز افراد بسیاری را با این قبیل بیماری ها و آسیب های چشمی مواجه بوده اند پذیرش و درمان کرده ام. درمان ها هم بسته به نوع بیماری می تواند طبی و یا جراحی باشد.
شهروندان عزیز در صورتی که با هر گونه تغییر در ظاهر و عملکرد چشم خود مواجه شدید بهتر است برای معاینه نزد یک متخصص و جراح چشم مراجعه داشته باشید. برای ارتباط با من نیز می توانید با هماهنگی قبلی به آدرسی که درج شده مراجعه داشته باشید. همانطور که ابتدا اشاره شد در حال حاضر روزهایی را در درمانگاه رسول اکرم (ص) حضور داشته و در خدمت شما بیماران گرامی می باشم.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در این صفحه ثبت شده است، تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک بیمارستان سجادیه تربت جام
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی چشم پزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر باقرزاده چشم پزشک، دکتر امید باقرزاده متخصص افتالمولوژی، دکتر امید باقرزاده متخصص چشم، دکتر امید باقرزاده جراح چشم، دکتر امید باقرزاده فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر امید باقرزاده فوق تخصص قرنیه، دکتر امید باقرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر امید باقرزاده فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر امید باقرزاده فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
تصویر
امید باقرزاده
متخصص چشم پزشکی
(5)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر