منو
X

تصویر
ابراهیم شیرزاده
فوق تخصص چشم پزشکی
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
100%

دقت

100%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

اینجانب دکتر ابراهیم شیرزاده، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (استاد تمام) و فوق تخصص قرنیه و بیماری های خارج چشمی هستم. تا به امروز علاوه بر تدریس در دانشگاه و فعالیت در زمینه های آموزشی، اجرایی، علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در زمینه ی درمانی نیز فعالیت های بی شماری داشته و به عنوان یک متخصص و فوق تخصص چشم خدمات بسیاری اعم از پیشگیری، تشخیصی و درمانی را در این حیطه به هموطنان عزیز ارائه کرده ام.
وظیفه ی اصلی من مانند دیگر متخصصان و فوق تخصصان این شاخه از پزشکی، تشخیص و درمان بیماری های چشمی و به طور تخصصی بیماری های بخش قدامی چشم (قرنیه) می باشد. بیماری هایی که چشم و قسمت قرنیه را درگیر می کند بسیار است، و هر کدام به طریقی بینایی افراد را تحت تأثیر قرار می دهند. تشخیص و درمان به موقع در مورد برخی از این بیماری های چشمی بسیار حائز اهمیت است.
از میان خدمات درمانی که ارائه می کنم می توانم به پیوند قرنیه، درمان التهاب قرنیه (کراتیت)، درمان خراش قرنیه، درمان زخم قرنیه، جراحی و درمان قوز قرنیه (کراتوکونوس)، جراحی آب مروارید، جراحی آب سیاه، کاشت لنزهای تماسی، ترمیم ناخنک، اصلاح عیوب انکساری مانند دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم، لازک، لیزیک، بررسی و درمان خشکی چشم، درمان عفونت های چشمی، بهبود آلرژی چشم، جراحی انسداد مجرای اشکی، درمان التهاب ملتحمه چشم، و… اشاره کنم.
هر یک از بیماری هایی که نام برده شد بر اثر عوامل مختلفی بروز می کند، برخی شناخته شده و برخی متأسفانه هنوز علل ایجاد آن ناشناخته است. برای مثال بیماری کراتیت یا التهاب قرنیه می تواند به دنبال عفونت (ویروسی/ میکروبی)، آلرژی، کمبود ویتامین A، ضربه قرنیه، و… به وجود بیاید، اما در مورد بیماری قوز قرنیه هنوز دلیل مشخصی برای بروز آن شناخته نشده است، اما پزشکان احتمال می دهند که ژنتیک، برخی از بیماری ها و محیطی که فرد در آن زندگی می کند می تواند در روند شکل گیری این بیماری تأثیرگذار باشد.
هموطنان گرامی در صورتی که متوجه هر گونه تغییر و اختلال در عملکرد و ظاهر چشم خود شدید برای بررسی بیشتر نزد یک چشم پزشک مراجعه داشته باشید. هم چنین شما بیماران عزیز می توانید برای معاینه و درمان با من نیز در ارتباط باشید.
هم اکنون پس از چند سال فعالیت تخصصی و تجربه ی انجام جراحی های بی شمار در خدمت شما بیماران محترم می باشم. شما می توانید برای ارتباط با من با هماهنگی قبلی به مطب شخصی مراجعه کنید. راه های ارتباطی با من نیز در این صفحه درج شده است. شما می توانید جهت معاینه و درمان روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۶ به بعد در مطب حضور داشته باشید. لطفا پیش از مراجعه برای تعیین نوبت قبلی خود اقدام فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی قرنیه (سگمان قدامی)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص
 • کلمات کلیدی دکتر شیرزاده چشم پزشک، دکتر ابراهیم شیرزاده متخصص افتالمولوژی، دکتر ابراهیم شیرزاده متخصص چشم، دکتر ابراهیم شیرزاده جراح چشم، دکتر ابراهیم شیرزاده فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر ابراهیم شیرزاده فوق تخصص قرنیه، دکتر ابراهیم شیرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر ابراهیم شیرزاده فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر ابراهیم شیرزاده فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
 • متخصص چشم
 • جراح چشم
 • فوق تخصص قرنیه
تصویر
ابراهیم شیرزاده
فوق تخصص چشم پزشکی
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر