منو
X

تصویر
آسیه احصایی
متخصص بینایی سنجی
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر آسیه احصایی هستم، دارای دکترا تخصصی در رشته ی بینایی سنجی (اپتومتری) و همینطور عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (استادیار). تا به امروز در کنار تدریس در دانشگاه و انجام فعالیت های مختلف پژوهشی، علمی، اجرایی، آموزشی، … در حیطه بینایی سنجی و به عنوان یک متخصص بینایی سنجی خدمات متعددی اعم از پیشگیری، تشخیصی و درمانی (غیر دارویی و غیر جراحی) را ارائه کرده ام و تا کنون در کلینیک ها و درمانگاه های مختلفی فعالیت کرده ام.
آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد به طور کلی شامل بررسی اختلالات بینایی در افراد بزرگسال و کودکان، انجام تست های مخصوص بینایی سنجی، تجویز وسایل کمک بینایی، و درمان برخی از آسیب های چشمی با استفاده از روش های غیر دارویی و غیر جراحی می شود.
افراد بسیاری نزد من مراجعه دارند که از سردردهای چشمی، نارسایی در وضعیت دید خود، اشک ریزش، سوزش و خارش چشم، چشم درد، حساسیت به نور، مشکلات دید در شب، … شکایت دارند، بعد از معاینه های اولیه چنانچه مشکل جدی نباشد می توان با استفاده از روش های درمانی رایج به بهبود وضعیت بینایی فرد کمک کرد، اما چنانچه اختلالات و مشکلات پدید آمده نشان دهنده ی مشکل جدی تری باشد فرد برای معاینه های دقیق تر و درمان نزد یک متخصص چشم پزشکی ارجاع داده می شود.
حیطه ی فعالیت یک بینایی سنج می توان گفت شامل تشخیص و درمان عیوب انکساری مانند دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم با تجویز وسایل کمک بینایی، پریمتری یا سنجش میدان بینایی، ارزیابی دید رنگ و دید بُعد، بهبود مشکلات حرکتی چشم با کمک تمرین های ارتوپتیک، انجام تست های بیومتری و پاکیمتری، درمان غیر جراحی آمبلیوپی یا تنبلی چشم، درمان انحراف های غیر فلجی چشم، انجام امتحان های بینایی برای استخدام، امور نظامی و اخذ گواهینامه ی رانندگی، و… می شود.
پس در صورتی که شما درگیر یک سری از مشکلات و تغییرات در وضعیت بینایی و چشم خود می شوید می توانید در وهله اول برای بررسی و معاینه با یک بینایی سنج در ارتباط باشید. بینایی سنج ها به عنوان اولین مراقبین سلامت چشم محسوب می شوند.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی بینایی سنجی (اپتومتری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر آسیه احصایی چشم پزشک، دکتر آسیه احصایی متخصص افتالمولوژی، دکتر آسیه احصایی متخصص چشم، دکتر آسیه احصایی جراح چشم، دکتر آسیه احصایی فوق تخصص چشم پزشکی کودکان، دکتر آسیه احصایی فوق تخصص قرنیه، دکتر آسیه احصایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم، دکتر آسیه احصایی فوق تخصص پاتولوژی چشم، دکتر آسیه احصایی فوق تخصص شبکیه
تخصص ها
  • متخصص چشم
تصویر
آسیه احصایی
متخصص بینایی سنجی
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص چشم. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر